Bugünkü
Takvim

Doktor sevgilisinin evinde ölü bulunan Ayşe'nin kanında 7 farklı ilaç bulundu

Doktor sevgilisinin evinde ölü bulunan Ayşe’nin kanında ‘propofol’ adlı anestezi ilacıyla birlikte 7 farklı ilaç saptandı. Tutuklanan hekimin, daha önce bu ilaçla genç kızı uyutup taciz ettiği ortaya çıktı.

Kanımız dondu
Ankara'da yaşayan anestezi teknikeri Ayşe Karaman (25), 29 Temmuz'da erkek arkadaşı Uzman Dr. Özgür T.'nin (46) evinde hayatını kaybetti. Karaman'ın bilinç düzeyini azaltan ve bir doktorun elde edebileceği 'propofol' ilacı nedeniyle öldüğü iddia edildi. Özgür T., cezaevine gönderildi. Karaman'ın kanında 'propofol' adlı anestezi ilacıyla birlikte çoğu antidepresan 7 farklı ilaç tespit edildi. Genç kızın bir arkadaşının "Ayşe, Özgür T.'nin kendisine 'propofol' verdikten sonra uyuttuğunu ve tacizde bulunduğunu söyledi. Olaydan 5 gün önce de Özgür T.'nin kendisine imalı bir şekilde, 'Adatılmanın sonucu ölüme götürür' ifadelerini kullandığını anlatmıştı" diye ifade verdiği öğrenildi., doktor sevgilisinin evinde ölü bulunmuştu.


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.