Bugünkü
Takvim
  • Yaşam
  • 18.09.2019 07:23
  • Son Güncelleme: 18.09.2019 07:23

İstanbullular dikkat! 'tan son dakika açıklaması! İstanbul'da elektrikler ne zaman gelecek? 18 Eylül

İstanbul'un bazı ilçelerinde elektrik kesintisi yaşanacak. 'tan yapılan son dakika açıklaması ile yatırım programı çalışması ve bakım programı çalışması nedeniyle kesinti yaşanacağı duyuruldu. Peki, İstanbul'da hangi ilçelerde elektrikler kesilecek? İstanbul'da elektrikler ne zaman gelecek? İşte 18 Eylül BEDAŞ duyurusu...

İstanbullular dikkat! O saatlerde...

İstanbul'da elektrikler ne zaman gelecek? Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş.'den yapılan duyuru ile birlikte İstanbul'un bazı ilçelerinde elektrik kesintisi yaşanacağı bildirildi. Yatırım programı çalışması ve bakım programı çalışması nedeniyle kesinti yapılacak ilçeler ve kaç saat kesinti yapılacağı açıklandı. Peki, İstanbul'da hangi ilçelerde elektrikler kesilecek? İstanbul'da elektrikler ne zaman gelecek? İşte 18 Eylül İstanbul elektirk kesintisi takvimi...

İSTANBUL'DA ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK?

BEDAŞ'ın resmi internet adresi üzerinden şöyle denildi:

- CUMHURİYET Mh., PALMİYE Sk., (SİLİVRİ İlçesi) ve civarında 09:00-17:00 saatleri arasında Yatırım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği'ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.(27414-25466)

- GÜMÜŞYAKA Mh., KOCATEPE Cd., ÖZTÜRK Cd., YALIKÖY Cd., BALABAN Mh., MELTEM Cd., UYSAL Sk., SEVDA Sk., (SİLİVRİ İlçesi) ve civarında 09:00-17:00 saatleri arasında Bakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği'ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.(27598-25798)

- OSMANİYE Mh., ÇAĞLAR Sk., (BAKIRKÖY İlçesi) ve civarında 10:00-12:00 saatleri arasında Bakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği'ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.(27671-1953)

- OSMANİYE Mh., ÜMRANİYE Sk., KİREÇ OCAĞI Sk., FABRİKALAR C Cd., FABRİKALAR ÇIKMAZI Sk., FABRİKALAR GEÇİDİ Sk., FABRİKALAR Sk., İNCİRLİ ÇIKMAZI Sk., KİREÇOCAĞI YOLU Sk., BİLDİK Sk., CEMİYET Sk., (BAKIRKÖY İlçesi) ve civarında 14:00-15:00 saatleri arasında Bakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği'ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.(27672-1569)

Kesinti yapılacağı diğer ilçeler için bir sonraki sayfaları ziyaret ediniz...

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.