Bugünkü
Takvim

Yok böyle çarpışma

'da dün meydana gelen da, (43) yönetimindeki otomobil, kontrolden çıkıp, 'nın (28) kullandığı otomobilin üzerine çıktı. Kazada sürücüler ile araçlarda bulunan 3 aylık , (55), (4), (23), (6), (29), (68) ile (81) yaralandı. Yaralılar hastaneye kaldırıldı.

Yok böyle çarpışma
Bartın'da dün meydana gelen da, Ali Akdere (43) yönetimindeki otomobil, kontrolden çıkıp, Sercan Yücekaya'nın (28) kullandığı otomobilin üzerine çıktı. Kazada sürücüler ile araçlarda bulunan 3 aylık Zümra Arslan, Zekiye Tezcan (55), Seyfullah Ayaz Yaman (4), Rümeysa Akdere Arslan (23), Poyraz Miraç Yücekaya (6), (29), (68) ile (81) yaralandı. Yaralılar hastaneye kaldırıldı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.