Bugünkü
Takvim
  • Yaşam
  • 25.08.2019 12:08
  • Son Güncelleme: 25.08.2019 12:08

MPİ Sayısal Loto 24 Ağustos çekiliş sonuçları açıklandı! 3 milyon liralık ikramiye Ankara'ya gitti

24 Ağustos Cumartesi günü Milli Piyango bayilerinde Sayısal Loto oynayan kişiler çekiliş sonuçlarını arama motorlarında araştırıyor. Pek çok kişi tarafından yakından takip edilen 24 Ağustos açıklandı. İdare tarafından noter huzurunda gerçekleştirilen çekilişle sonuçlar saat 21.15'te açıklandı. Peki, Sayısal Loto'da kazanan numaralar hangileri? İşte ... İdare tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-49 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan ve kısaca " oyun" olarak da ifade edilen şans oyunudur.

24 Ağustos Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı

Milli Piyango İdaresi tarafından noter huzurunda çarşamba günü ise 21.45'te ve cumartesi günleri saat 21.15'te çekilen Sayısal Loto'da heyecanlı bekleyiş son buldu. Bayilerde Loto oynayan pek çok vatandaş 21 Ağustos Sayısal Loto çekiliş sonuçlarını bekliyordu. Milli Piyango İdaresi tarafından günün sonuçları mpi.gov.tr'de gerçekleştirilen canlı yayınla açıklandı. Şimdi pek çok kişi internette 24 Ağustos MPİ Sayısal Loto çekiliş sonuçlarını araştırıyor. İşte haftanın kazanan numaraları...

24 AĞUSTOS SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.