Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Yaşam
  • 22.08.2019 21:17
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 22.08.2019 23:50
ABONE OL

MPİ 22 Ağustos çekiliş sonuçları açıklandı! 36 milyonluk ikramiye İstanbul'a gitti

Geçen hafta 9. kez devreden ’da bu haftaya 30 milyonluk ikramiye devretti. Bu nedenle bayilerden Süper Loto oynayan milyonlarca kişi hakkında araştırma yapıyor. Milli Piyango İdaresi tarafından bu akşam saat 21.15’te yapılan çekilişle açıklandı. Peki, çekiliş sonuçlarına göre hangi numaralar kazandı? İşte haftanın şanslı numaraları…

22 Ağustos Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı!

22 Ağustos tarihindeki Süper Loto çekilişleri bayilerden Süper Loto oynayanların gündeminde bulunuyor. 15 Ağustos tarihinde yapılan çekilişte 30 milyonluk ikramiye 9. kez devretti. Bu nedenle Süper Loto oynayan vatandaşlar sonuçları arama motorlarında büyük bir merakla araştırıyor. Peki, bu hafta hangi numaralar kazandı? İşte 15 Ağustos MPİ Süper Loto çekiliş sonuçları...

22 AĞUSTOS SÜPER LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

SÜPER LOTO SAAT KAÇTA ÇEKİLİYOR?

Süper Loto her hafta perşembe günü Milli Piyango İdaresi tarafından noter huzurunda saat 21.15'te çekilmektedir.

SÜPER LOTO NEDİR?

İdare tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-54 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan ve kısaca " oyun " olarak da ifade edilen şans oyunudur. Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir.

SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

İdare tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-54 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan ve kısaca "oyun" olarak da ifade edilen şans oyunudur.

Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir. Çekilişler İdarece belirlenecek gün ve saatte gerçekleştirilir. İkramiyelerin ödenmesinde yetkileri dahilinde olması koşuluyla bayiler ve İdarece belirlenen Şubeler yükümlüdür.