Bugünkü
Takvim
  • Yaşam
  • 23.08.2019 09:15
  • Son Güncelleme: 23.08.2019 09:15

2019-2020 fiyatları ne kadar, zam geldi mi? İşte

öğrenci yurt fiyatları 2019! ve Dokuz Eylül Üniversitesi gibi köklü okulları bünyesinde bulunduran İzmir, en çok öğrenciyi kabul eden iller arasında yer alıyor. Üniversite tercihlerinin açıklanmasının ardından heyecan artmaya devam ediyor. Veliler ve öğrenciler, bütçelerine en uygun yurtları bulabilmek için araştırma yapmaya başladı. İşte İzmir öğrenci yurt fiyatları 2019! Merak edilen detayları haberimizde bulabilirsiniz... Ailesinden uzakta yaşayan üniversite öğrencileri için sıcak su, güvenlik ve son derece önemli olabiliyor. Dolayısıyla öğrenciler bu hizmetlerin 7 gün 24 saat esasına göre verilmesini tercih ediyor.

İzmir öğrenci yurt fiyatları 2019!

İzmir öğrenci yurt fiyatları 2019! Üniversite tercihlerinin açıklanmasının ardından heyecan artmaya devam ediyor. Veliler ve öğrenciler, bütçelerine en uygun yurtları bulabilmek için araştırma yapmaya başladı. Ege Üniversitesi ve Dokuz Eylül Üniversitesi gibi köklü okulları bünyesinde bulunduran İzmir, en çok öğrenciyi kabul eden iller arasında yer alıyor. İzmir'de bir yurt seçmek oldukça zor olabilir. İzmir özel yurt fiyat aralıkları 500 TL ile 2000 TL ve üzeri olarak değişiyor. Öğrenciler kendi bütçeleri ile bu aralıklardaki İzmir öğrenci apart ve yurt seçeneklerini görebiliyor. İzmir erkek yurtları otopark alternatifine kadar donanımlı noktalardan da oluşabiliyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.