Bugünkü
Takvim
  • Yaşam
  • 23.08.2019 09:17
  • Son Güncelleme: 23.08.2019 09:17

2019-2020 fiyatları ne kadar, zam geldi mi? İşte

fiyatları ne kadar? Üniversite tercih sonuçlarının belli olmasının ardından, adaylar kazandıkları okulların bulunduğu illerin özel yurt fiyatlarını araştırmaya başladı. Geçen seneye göre zamlı olması beklenen yurt fiyatlarının kaç para olduğu merak ediliyor. Ankara'da en çok üniversite öğrencisini bünyesinde bulunduran şehirler arasında bulunuyor. İşte ne kadar? Ankara özel yurt fiyatları 2019! Merak edilen detaylar haberimizde...

Ankara özel yurt fiyatları ne kadar?

Geçen seneye göre zamlı olması beklenen yurt fiyatlarının kaç para olduğu merak ediliyor. Ankara'da en çok üniversite öğrencisini bünyesinde bulunduran şehirler arasında bulunuyor.Üniversite tercih sonuçlarının belli olmasının ardından, adaylar kazandıkları okulların bulunduğu illerin özel yurt fiyatlarını araştırmaya başladı. İşte Ankara özel yurt fiyatları ne kadar? Ankara özel yurt fiyatları 2019! Ankara'da bir yurt seçmek oldukça zor olabilir. Ankara özel yurt fiyat aralıkları 500 TL ile 2000 TL ve üzeri olarak değişiyor. Öğrenciler kendi bütçeleri ile bu aralıklardaki İstanbul öğrenci apart ve yurt seçeneklerini görebiliyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.