Bugünkü
Takvim
  • Yaşam
  • 19.08.2019 21:15
  • Son Güncelleme: 19.08.2019 23:33

19 Ağustos MPİ çekiliş sonuçları belirlendi! İkramiye bu hafta iki bilete isabet etti

19 Ağustos tarihinde bayilerden oynayan vatandaşlar heyecanla idare tarafından sonuçların açıklanmasını beklemeye başladı. Pek çok vatandaş bu nedenle şimdi gözlerini Milli Piyango tarafından açıklanacak olan na çevirdi. Bugün 21.15'te yapılan çekilişle belli oldu. İşte haftanın sonuçları...

19 Ağustos On Numara çekiliş sonuçları açıklandı

On Numara oynayan pek çok vatandaş heyecanla On Numara çekiliş sonuçlarını bekliyordu. Geçen hafta açıklanan sonuçlara göre üç talihlinin kazandığı ikramiyenin ardından gözler bugünkü çekilişteydi. Milli Piyango İdaresi tarafından 19 Ağustos On Numara çekiliş sonuçları açıklandı. Peki, kazanan numaralar hangileri oldu? İşte 19 Ağustos MPİ On Numara çekiliş sonuçları...

12 AĞUSTOS ON NUMARA ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

ON NUMARA OYUNUNUN ÖZELLİKLERİ

On Numara adı verilen bu oyunda; oyun kuponlarının üzerindeki her bir kolonda yer alan 1 ile 80 arasındaki numaralardan, çekilişle belirlenecek olan 22 adet numaradan; 10, 9, 8, 7 ve 6 numarayı doğru tahmin edenler ile hiçbir numarayı doğru tahmin edemeyenler ikramiyeye hak kazanmaktadır.

İştirakçiler, her bir kolonda, on adet numara işaretleyerek oyuna katılabilmektedir. Oyuna istenilen sayıda kolonla katılmak mümkündür. Çoklu çekiliş işaretlemek suretiyle aynı numaralar 2, 3 ve 4 çekiliş için de oynanabilir. On Numara oyununa sen-seç ile de katılmak olanaklıdır.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.