Bugünkü
Takvim
  • Yaşam
  • 17.07.2019 12:58
  • Son Güncelleme: 17.07.2019 13:45

'da uçurumda bulunan erkek cesedi 45 gün önce kaybolan 'a ait çıktı

'da 'nda bulunan erkek cesedinin, 45 gün önce aynı bölgede kaybolan üniversite öğrencisi 'a (20) ait olduğu anlaşıldı. , cesedin üzerinden oğlunun kimliğinin çıktığını belirterek, "Oğlumun cenazesini sonunda buldum. Kesin ölüm nedeni otopside anlaşılacak" dedi.

'nın Döşemealtı ilçesindeki 'nda yürüyüşe çıkan Anadolu Kanyoning Kulübü üyesi bir grup gezgin, geçen pazartesi günü uçurumun tabanında insan iskeletine benzeyen kemik parçaları görünce durumu yetkililere bildirdi. Olay yerine gelen çok sayıda polis ve AFAD ekibi, saatler süren çalışma sonunda iskelete ulaştı.Yapılan incelemede erkeğe ait olduğu tespit edilen iskelet parçaları, sarp kayalıklar nedeniyle çıkarılması uzun süreceği ve karanlığa kalacağı için çalışmalara ara verildi.

Dün sabah çalışmalara devam eden ekipler, 6 saatlik uğraşın ardından cesedi 120 metrelik uçurumun tabanından yukarı çıkarmayı başardı. Cenaze aracına konulan ceset, Antalya 'na gönderildi.'OĞLUMUN CENAZESİNİ SONUNDA BULDUM'
incelenen cesedin üzerinden, 'a ait kimlik çıktı. , otopsi işlemlerine yardımcı olması için DNA örneği verdi. İhsan Yıldız, "Oğlumun cenazesini sonunda buldum.Üzerinde oğluma ait kimlik çıktı. Kesin ölüm nedeni İstanbul'da yapılacak otopsinin ardından belirlenecek" dedi. Cenaze, otopsi için İstanbul'daki Adli Tıp Kurumu Başkanlığı'na götürüldü.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.