Bugünkü
Takvim

Sinem Sülün'ün 'böcek davası'nda karar açıklandı

'Miss Model of Turkey’ birincisi Sinem Sülün, davayı kazandı. İstanbul  de Mustafa Yüksel'in ağır kusurlu olduğunu belirterek Sülün'e aylık 2 bin 500 lira nafaka ile 200 bin lira tazminat ödemesine hükmeti.

Böcek davası
Model Sinem Sülün, tekstilci Mustafa Yüksel ile 6 yıl önce evlendi. Eşini çok seven Sinem Sülün, kayınvalidesi Hikmet Birsen Yüksel ve kayınpederi Sami Yüksel ile anlaşmazlık yaşadı. Mustafa Yüksel anne ve babasının etkisiyle evi terk etti. Sülün de boşanma davası açtı.
İstanbul de Mustafa Yüksel'in ağır kusurlu olduğunu belirterek Sülün'e aylık 2 bin 500 lira nafaka ile 200 bin lira tazminat ödemesine hükmeti. Ancak Sülün'ün yatak odasındaki dinleme cihazı bulundu. Açılan davada böceği yerleştiren eski kayınvalidesi 3 yıl 9 ay hapis cezası ve 20 bin lira tazminata mahkum oldu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.