Bugünkü
Takvim
  • Yaşam
  • 18.06.2019 12:07
  • Son Güncelleme: 18.06.2019 12:07

Düğün konvoyunda dehşete düşüren ! atan sürücü ters yönde giden e çarparak...

Kilis’in karşısında bulunan ’nin Azez kentinde düğün konvoyunda atan sürücü ters yönde giden e çarparak öldürmesi saniye saniye görüntülendi.

Kilis'in karşısında bulunan 'nin Azez kentinde düğün konvoyunda atan sürücü ters yönde giden e çarparak öldürmesi saniye saniye görüntülendi.

Suriye'nin kentine bağlı Azez ilçesinde Kilis'ten Ramazan Bayramı için giden Suriyelilerin de katıldığı düğünde seyir halinde giden düğün konvoyunda bazı araçların makas atiği sırada ters yönden ilerleyen motosiklet sürücüsüne çarptı.Gelin ile damadı taşıyan 79 MA 0837 plakalı düğün konvoyu dan habersiz trafikte ilerlerken, motosiklet sürücüsü hayatını kaybetti.
Düğün konvoyundaki kaza anı saniye saniye görüntülendi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.