Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Yaşam
  • 13.06.2019 21:12
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 13.06.2019 23:31
ABONE OL

13 Haziran MPİ sonuçları açıklandı! Süper Loto'da büyük ikramiye sahibini buldu

çekiliş sonuçları için nefesler tutuldu. Her hafta perşembe günleri çekilen Süper Loto'da meraklı bekleyiş sona erdi. Peki, bu haftanın kazanan numaraları hangileri oldu? İşte haftanın o şanslı numaraları...

13 Haziran Süper Loto sonuçları açıklandı!

'da heyecanlı bekleyiş sona erdi. Her hafta perşembe günleri çekilen Süper Loto'da haftanın kazanan şanslı numaraları belli oldu. çekiliş sonuçları Milli Piyango İdaresi tarafından açıklandı. Peki, bu haftanın kazanan numaraları hangileri oldu? İşte bu haftanın kazanan numaraları...

13 HAZİRAN SÜPER LOTO SONUÇLARI

SÜPER LOTO NEDİR?

İdare tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-54 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan ve kısaca " oyun " olarak da ifade edilen şans oyunudur. Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir.

SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

İdare tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-54 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan ve kısaca "oyun" olarak da ifade edilen şans oyunudur.
Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir. Çekilişler İdarece belirlenecek gün ve saatte gerçekleştirilir. İkramiyelerin ödenmesinde yetkileri dahilinde olması koşuluyla bayiler ve İdarece belirlenen Şubeler yükümlüdür.