Bugünkü
Takvim
  • Yaşam
  • 11.06.2019 16:29
  • Son Güncelleme: 11.06.2019 16:38

na ibretlik ceza

'de atarak diğer sürücülerin de hayatını tehlikeye atarak ilerleyen trafik magandaları emniyet tarafından yakalandı. Hakkında işlem yapılan ve 6 bin lira ceza kesilen sürücünün ehliyetine el konulurken, aracı da trafikten men edildi.

'de otomobille yaparak trafikteki araçları tehlikeye düşürdüğü öne sürülen sürücü gözaltına alındı. 6 bin lira ceza kesilen ve ehliyetine el konulan sürücünün aracı trafikten men edildi. M.A.E adlı sürücü ayrıca belgesini almak için 60 günün sonunda psiko-teknik değerlendirmeden ve psikiyatri uzmanının muayenesinden geçerek sürücü belgesi almasına mani hali olmadığını belgelemek zorunda olacak.

Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü Sivil Trafik Ekipler Amirliği ekipleri, 9 Haziran'da Kağıthane TEM Otoyolu'nda düğün konvoyunda otomobiliyle yolu trafiğe kapatıp drift yapan sürücünün görüntülerinin sosyal medyada yer almasının ardından çalışma başlattı.Görüntüleri inceleyen polis, 34 ROL 84 plakalı araç sürücüsü M.A.E'yi gözaltına aldı.

Şüpheli M.A.E'ye "trafikte tehlikeli hareket yapmak"tan 5 bin 10 lira, "gürültülü egzoz kullanmak"tan bin 2 lira, toplam 6 bin 12 lira para cezası kesildi. Şüphelinin sürücü belgesine 60 gün süreyle el konuldu. Şüphelinin, sürücü belgesini almak için 60 günün sonunda psiko-teknik değerlendirmeden ve psikiyatri uzmanının muayenesinden geçerek sürücü belgesi almasına mani hali olmadığını belgelemek zorunda olduğu bildirildi.Ayrıca 34 ROL 84 plakalı aracın trafikten men edildiği öğrenildi.

Şüpheli M.A.E. hakkında adli işlem yapılmak üzere Sadabad Polis Merkezine sevk edildi.

kalan karakter 1000

Murat Atlam Murat Atlam

Bunlara araç bedeli kadar ceza vereceksin bak bir daha drift yapıyorlar mı

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 11.06.2019 17:54

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.