Bugünkü
Takvim
  • Yaşam
  • 23.05.2019 10:54
  • Son Güncelleme: 23.05.2019 11:11

ipucu 23 Mayıs: 'un Ertuğrul Bey'i zırhlı kostümü kime hediye etti?

ipucu sorusu yayınlandı. Hadi Magazin bölümü olarak 12.30'da başlayacak olan yarışmanın ipucu sorusu dizisinde Ertuğrul Bey'i canlandıran ile ilgili. Ünlü oyuncu dizide giydiği zırhlı kostümü bir arkadaşına hediye verdi. Peki, Diriliş Ertuğrul'un Ertuğrul Bey'i Engin Altan Düzyatan zırhlı kostümü kime hediye etti?

Hadi ipucu sorusu yayınlandı

Engin Altan Düzyatan, Hadi ipucu sorusunda yer aldı. Bugün 12.30'da yapılacak Hadi Magazin yarışması için geri sayım başlarken, Hadi ekibi yarafından ipucu sorusu paylaşıldı. Ünlü oyuncu Engin Altan Düzyatan Diriliş Ertuğrul dizisinde giydiği zırhlı kostümü, düğün hediyesi olarak bir arkadaşına hediye verdi. Peki, Diriliş Ertuğrul'un Ertuğrul Bey'i Engin Altan Düzyatan zırhlı kostümü kime hediye etti? İşte 23 Mayıs Hadi ipucu sorusu ve cevabı...

HADİ İPUCU SORUSU (23 MAYIS 2019)

Hadi tarafından yapılan açıklamada, "Bugünkü ipucumuz Diriliş Ertuğrul dizisinde Ertuğrul Bey karakterine hayat veren ve izleyici tarafından hayranlıkla takip edilen Engin Altan Düzyatan ile ilgili. Düzyatan, Diriliş dizisinde giydiği zırhlı kostümü, dizinin hayranı olan bir arkadaşına düğün hediyesi olarak vermiştir. Siz bu kişinin kim olduğunu biliyor musunuz?" denildi.

İşte cevabı...

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.