Bugünkü
Takvim
  • Yaşam
  • 22.05.2019 11:06
  • Son Güncelleme: 22.05.2019 11:28

ipucu sorusu 22 Mayıs: Günü tarihi ne zaman? (Yüzümle Mutluyum Derneği)

ipucu sorusu için bekleyiş sona erdi. 22 Mayıs tarihli yarışma için ipucu sorusu Yüzümlü Mutluyum Derneği'nden geldi. Yüz bölgesinde görünür farklılığı olan bireyler için çalışan, Derneği tarafından farkındalık için Yüzümle Mutluyum Günü belirlenmiştir. Peki, ne zaman? İşte 22 Mayıs sorusu ve cevabı...

Yüzümle Mutluyum Günü tarihi ne zaman?

Hadi ipucu sorusu için bekleyiş sona erdi. Canlı mobil bilgi yarışmadı Hadi bugün 12.30'da başlayacak. Yarışma öncesi yapılan açıklamada, ipucu sorusunun Yüzümle Mutluyum Derneği'nden geldiği bildirildi. Peki, Yüzümle Mutluyum Günü tarihi ne zaman? İşte 22 Mayıs Hadi ipucu sorusu ve cevabı...

HADİ İPUCU SORUSU (22 MAYIS 2019)

Hadi tarafından yapılan açıklamada, "Mini hadi bugün 12.30'da! İpucumuz bugün bir dernekten geliyor. Yüz bölgesinde görünür farklılığı olan bireyler için çalışan, alanında ülkemizde faaliyet gösteren ilk ve tek sivil toplum kuruluşu olan Yüzümle Mutluyum Derneğinin amacı; insanların dış görünüşleriyle değil kişilikleri ve yaptıkları ile kabul edildiği toplumsal bilincin sağlanmasına katkıda bulunmaktır. Peki dernek tarafından farkındalık için belirlenen 'Yüzümle Mutluyum Günü' tarihini bilen var mı?" denildi.

İşte cevabı...

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.