Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Yaşam
  • 20.05.2019 21:10
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 20.05.2019 21:23
ABONE OL

MPİ çekiliş sonuçları açıklandı! İşte haftanın kazanan numaraları...

20 Mayıs'ta Milli Piyango idaresi tarafından gerçekleştiren çekilişte On Numara'da büyük ikramiyeyi kazanan rakamlar belli oldu. Peki, haftanın kazanan numaraları hangileri oldu. İşte 20 Mayıs ...

On Numara çekiliş sonuçları açıklandı

için meraklı bekleyiş sona erdi. Milli Piyango idaresi tarafından gerçekleştirilen çekilişle açıklandı. Peki On Numara'da şanslı rakamlar hangileri oldu? İşte o rakamlar...

20 MAYIS ON NUMARA SONUÇLARI

ON NUMARA OYUNUNUN ÖZELLİKLERİ

On Numara adı verilen bu oyunda; oyun kuponlarının üzerindeki her bir kolonda yer alan 1 ile 80 arasındaki numaralardan, çekilişle belirlenecek olan 22 adet numaradan; 10, 9, 8, 7 ve 6 numarayı doğru tahmin edenler ile hiçbir numarayı doğru tahmin edemeyenler ikramiyeye hak kazanmaktadır.
İştirakçiler, her bir kolonda, on adet numara işaretleyerek oyuna katılabilmektedir. Oyuna istenilen sayıda kolonla katılmak mümkündür. Çoklu çekiliş işaretlemek suretiyle aynı numaralar 2, 3 ve 4 çekiliş için de oynanabilir. On Numara oyununa sen-seç ile de katılmak olanaklıdır.

ON NUMARA NASIL OYNANIR?

On Numara adı verilen bu oyunda; oyun kuponlarının üzerindeki her bir kolonda yer alan 1 ile 80 arasındaki numaralardan, çekilişle belirlenecek olan 22 adet numaradan; 10, 9, 8, 7 ve 6 numarayı doğru tahmin edenler ile hiçbir numarayı doğru tahmin edemeyenler ikramiyeye hak kazanmaktadır. İştirakçiler, her bir kolonda, on adet numara işaretleyerek oyuna katılabilmektedir. Oyuna istenilen sayıda kolonla katılmak mümkündür.