Bugünkü
Takvim
  • Yaşam
  • 21.03.2019 13:16
  • Son Güncelleme: 21.03.2019 13:30

'da metro seferlerindeki aksama giderildi

Taksim-Kabataş arası hizmet veren füniküler hattında bir arıza nedeniyle seferlerde kısa bir süre aksama meydana geldi. Konu ile ilgili Metro 'dan yapılan açıklamada, "F1 hattında yaşanan teknik arıza giderilmiş olup, seferler yapılmaktadır. İyi yolculuklar dileriz." denildi.

Metro seferleri normale döndü

Taksim-Kabataş arasında hizmet veren füniküler hattında yaşanan teknik arıza nedeniyle seferler bir süre yapılamadı.

Metro 'dan yapılan açıklamada, füniküler hattında yaşanan arıza nedeniyle seferlerin yapılamadığı, teknik ekiplerin arızayı gidermek amacıyla bölgede çalışmalarını sürdürdüğü belirtilirken, yaklaşık 40 dakika süren arıza sonrası seferler normal akışına döndü.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.