Bugünkü
Takvim
  • Yaşam
  • 07.03.2019 21:47
  • Son Güncelleme: 13.08.2019 01:57

En güzel ve anlamlı sözleri ve mesajları burada yer alıyor!

'nün gelmesiyle birlikte birçok kişi merakla en güzel ve mesajlarıyla ilgili araştırma yapıyor. ve mesajlarını sizin için derledik.

8 Mart Kadınlar Günü kutlanmaya başlandı. Kadınlar Günü'nün gelmesiyle birlikte birçok kişi internette arkadaşlarına, tanıdıklarına ve sevdiği insanlara Kadınlar Günü mesajları göndermek istiyor. En güzel 8 Mart Kadınlar Günü sözleri ve mesajlarını sizin için derledik. İşte kadınlar günü mesajları...

EN GÜZEL 8 MART KADINLAR GÜNÜ SÖZLERİ VE MESAJLARI

- Peygamberimizin (Cennet annelerin ayakları altındadır) sözünün muhatabı olan tüm dünya kadınlarının 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutlarım.

- Bu hayatta sahip olduğum her şeyim, dünüm, bugünüm, yarınım canım kadınım kadınlar günün kutlu olsun... Seni çok seviyorum.

- Seni ben çiçeklerden yemişten ve klasik dörtlüklerde anlatıldığından daha çok fazla severim, seni çook severim kadınlar günün kutlu olsun.

- Güneş kadar sıcak, kar tanesi kadar berrak, yağmur kadar saf ve temiz bir ömür dileğiyle... Kadınlar günün kutlu olsun!- Her kadın birer çiçektir; ilgi ve sevgiye layıktır. Başımızın tacı tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.