Bugünkü
Takvim

: caiz değil

Sigaranın haram olduğumı söyleyen , aynı şeyin için de geçerli olduğunu belirtti ve ekledi: Caiz değil.

Elektroşok!
Sigara, tüm hastalıkları tetikleyici nitelikteydi. Bedene zarar verdiği belgelendi. de "Sigara haramdır" dedi. Diyanet ayrıca için de aynı şeyin geçerli olduğunu belirtti ve ekledi: "Bir müslümanın, pek çok zararı bünyesinde barındıran sigarayı içmesi caiz değildir. Elektronik sigaranın, sigarayı bıraktırdığına dair herhangi bir bilimsel kanıt bulunmamaktadır. Ayrıca konunun uzmanları, elektronik sigaranın içeriğinde alkol türevleri bulunduğunu ifade etmektedir. Dolayısyla bu türden maddelerin kullanılması da caiz değildir."

kalan karakter 1000

Mehdi Mehdi

neye iyi geliyi.dumanını yel alır parasını el alır diyisin.sigara içme mırra iç.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 24.02.2019 11:08

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.