Bugünkü
Takvim
  • Yaşam
  • 08.12.2018 19:45
  • Son Güncelleme: 08.12.2018 19:45

8 Aralık: 'ın aşkı ni hangi oyuncu canlandırıyor? 20.30 sorusu

ipucu sorusu yayınlandı. Yarışmanın bugünkü bölümünde ödül 30 bin TL olacak. Soru ise Efsanesi filminden geliyor. Hadi ekibi tarafından yapılan açıklamada, nde Tarzan'ın vazgeçimez aşkı yer aldı. Peki, Tarzan'ın aşkı Jane karakterini hangi oyuncu canlandırıyor? İşte 8 Aralık sorusu ve yanıtı...

Tarzan'ın aşkı Jane karakterini hangi oyuncu canlandırıyor?

filmindeki , ipucu sorusunda yer aldı. Canlı bilgi yarışması Hadi'nin bugünkü ödülü 30 bin TL olacak. Yarışma ise 20.30'da başlayacak. Hadi tarafından yapılan açıklamada, "İpucu Tarzan Efsanesi filminden geliyor. Tarzan'ın vazgeçilmez aşkı Jane karakterini hangi oyuncunun canlandırdığını biliyor musun?" denildi. İşte 8 Aralık sorusunun yanıtı...

HADİ İPUCU SORUSU (8 ARALIK 2018)

Soru: Tarzan'ın aşkı Jane karakterini hangi oyuncu canlandırıyor?

Cevap: MARGOT ROBBİE (Karakter: Jane Porter)

TARZAN EFSANESİ HAKKINDA

Ailesini kaybettikten sonra ormanda goriller tarafından büyütülen Tarzan, normal insan hayatına dönmüştür. İngiltere'de eşi Jane Porter ile birlikte yaşamaktadır. Bir gün Avam Kamarası tarafından büyüdüğü topraklara, Kongo'da Belçika Kralı tarafından kurulan bağımsız devlete ticaret elçisi olarak gönderilir. Ancak Leon Rom'un kendisi için kurduğu komplodan habersizdir.

Film, 2016 yılı Amerikan aksiyon macera fikmidir. David Yates tarafından yönetilen film Adam Cozad ve Craig Brewer tarafından yazılmıştır.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.