Bugünkü
Takvim

O Ses gurur!

O Ses gurur!

Sinem Uraz, daha 18 yaşındaydı. 'da doğan genç kız, sesiyle sınırları aştı. Geçtiğimiz hafta, O Ses Türkiye'nin Almanya'daki versiyonu olan 'The Voice' programına katıldı. Söylediği 'İsyan' isimli şarkıyla tüm jüri üyelerini döndürmeyi başardı. Genç kızın 'de yaşayan babaannesi ve akrabaları da 'Kara kız' diye seslendikleri Sinem'in başarısını ayakta alkışladı. 73 yaşındaki , torunuyla gurur duyduğunu anlattı. "Yarışmadaki başarısıyla biz de gurur duyduk. İzlerken ağladık. Yaz tatilinde Denizli'ye geldiklerinde bize de şarkılar söylerdi. Daha da başarılı olacağından eminiz" ifadesini kullandı.
Babaanne Fatma Sabuncu Uraz, torunu Sinem'in başarısı ile gurur duyduğunu anlattı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.