Bugünkü
Takvim

C'ana'var

, 15 aylık kızı ’yi döverek katletti. ‘Neden yaptın’ sorusuna “ istedi, öldürdüm” yanıtını verdi. Çocuğunun cenazesini teslim alan baba ise güçlükle ayakta durabildi

C'ana'var

Adana'dan gelen haber, yüreğimizi parçaladı. Seyhan İlçesi'nde oturan Aysel Yıldırım (23), başından 2 evlilik geçen ve ikinci evliliği resmiyette devam eden 6 lu İlhami Korkmaz (48) ile yaşamaya başladı. Bu birliktelikten 15 aylık ve 15 günlük İlhami adını verdikleri bebekleri olan çift, şiddetli geçimsizlik yaşadı. 'ın eve gelmemesi ve eski eşiyle görüşmesi üzerine sinirlenen Aysel Yıldırım, önceki gece 15 aylık kızı Emine'yi dövmeye başladı. Bu sırada bebeğinin nefesinin kesildiğini fark eden anne, imam nikahlı eşini aradı. Eve giden İlhami Korkmaz, bebeğe suni teneffüs yaptıktan sonra ambulans çağırdı. Eve giden sağlık ekipleri Emine'nin öldüğünü saptadı.

Gözaltına alınan anne, emniyete götürülürken, "Bebeğinizi neden öldürdünüz?" sorusunu "Evet öldürdüm işte ne var? istedi. Allah kocamın belasını versin" sözleriyle yanıtladı. Yıldırım'ın 15 günlük bebeği koruma altına alındı. Annesi tarafından öldürülen Emine'nin cesedi, 'a kaldırıldı. Çocuğun otopsi işlemleri tamamlandı.Talihsiz yavrunun cansız bedeni, dün sabah baba İlhami Korkmaz tarafından teslim alındı. Kızının cansız bedenini kucaklayan babanın gözyaşları, yürekleri dağladı. Talihsiz Emine, gözyaşları arasında son yolculuğuna uğurlandı.Murat KARAMAN

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.