Bugünkü
Takvim
  • Yaşam
  • 18.11.2018 10:45
  • Son Güncelleme: 18.11.2018 10:46

'da korku dolu anlar! Yürekler ağızlara geldi

Yürekleri ağızlara getiren bu anlar, 'nın St. Petersburg kentinde görüntülendi. 27 kat yüksekliğindeki iki bina arasına gerilen ipte yürüyen cambaz görenleri şaşkına çevirdi.

Rusya'nın St. Petersburg kentinde Aleksander Gribanov isimli bir cambaz tehlikeli bir denemeye imza attı. Engels Caddesi'nde 27 kat yüksekliğindeki iki bina arasına gerilen ipte yürüyen cambazın denemesi yoldan geçen vatandaşlar tarafından büyük bir heyecanla izlendi. Vatandaşların cambazın tehlikeli deneyini çektiği anlar ise sosyal medyada kısa sürede yayıldı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.