Bugünkü
Takvim

Bebelere

Bebelere SPA
BURSA'da açılan bebeklere özel SPA merkezinde önce jakuzide suyun keyfini çıkaran 1-10 aylık bebekler, daha sonra uzmanlar tarafından yapılan masajla ilk SPA deneyimlerini yaşıyor. Merkezde bulunan önü camla kaplı jakuzilerde "boyun simidi"yle suya bırakılan bebekler özgürce hareket ederken, ebeveynleri de bebeklerinin suda yaptığı hareketleri görme imkanı buluyor. İşletmenin sahibi Gökçe Sakın, "Çocuklarıyla buraya gelen aileler farklı bir deneyim yaşıyor. Suda özgürce hareket ettikleri için bebekler çok keyif alıyor. Aileler de onların bu mutlu anlarını görünce burada zaman daha da keyifli geçiyor" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.