Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Yaşam
  • 01.11.2018 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 01.11.2018 22:49
ABONE OL

sonuçları belli oldu! yine devretti | 1 Kasım MPİ Süper Loto sonuç sorgulama

sonuçları belli oldu... Her hafta perşembe günü İdaresi tarafından yapılan Süper Loto sonuçları açıklandı. Üst üste devreden Süper Loto bu hafta da yi devretti. İşte 1 Kasım Süper Loto sonuçları...

Süper Loto sonuçları belli oldu!

Süper Loto sonuçları belli oldu... Her hafta perşembe günü Milli Piyango İdaresi tarafından yapılan Süper Loto sonuçları açıklandı.

SÜPER LOTO SONUÇLARI 1 KASIM
Süper Loto sonuçları (1 Kasım) Milli Piyango İdaresi MPİ tarafından yapılan çekilişin hemen ardından belli oldu. Süper Loto çekilişi her hafta Perşembe günü Milli Piyango İdaresi (MPİ) tarafından saat 21.15'te yapılıyor. Noter huzurundaki çekiliş MPİ'nin resmi internet sitesinden de canlı olarak yayınlanıyor.

İşte Süper Loto sonuçları 1 Kasım: 23 - 3 - 42 - 1 - 20 - 13

6 bilen çıkmayınca Süper Loto büyük ikramiye devretti. Devreden büyük ikramiye tutarı 1.631.301,72 TL olarak ilan edildi.

GEÇTİĞİMİZ HAFTANIN SÜPER LOTO SONUÇLARI

Süper Loto çekilişi her hafta olduğu gibi geçtiğimiz hafta da Perşembe günü Milli Piyango İdaresi MPİ tarafından saat 21.15'te gerçekleşti. Saat 21.15'te noter huzurunda yapılan çekiliş, Milli Piyango İdaresi MPİ'nin resmi internet sitesi üzerinden canlı olarak yayınlandı.

İşte Süper Loto sonuçları 25 Ekim: 10 - 18 - 22 - 26 - 28 - 32

24 milyon lirayı aşan büyük ikramiye Balıkesir Burhaniye'de bir kişiye çıktı.

SÜPER LOTO ÖZELLİKLERİ

İdare tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-54 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan ve kısaca " oyun " olarak da ifade edilen şans oyunudur.

Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir. Çekilişler İdarece belirlenecek gün ve saatte gerçekleştirilir.

İkramiyelerin ödenmesinde yetkileri dahilinde olması koşuluyla bayiler ve İdarece belirlenen Şubeler yükümlüdür.

İkramiyelerin, bayiler ve Şubelerce ödenme süreleri idarece belirlenir. İkramiyeler, çekiliş tarihinden itibaren 1 yıl geçtikten sonra zaman aşımına uğrar.

Sistem tarafından kabul edilmeyen sahte, tahrif edilmiş, yırtılmış, zaman aşımına uğramış, iptal edilmiş biletlere ikramiye ödenmez. Bir bilete ikramiye ödenebilmesi için en az çekilen sayılar, barkot, bilet güvenlik numarası ve arka yüzündeki bilet seri numarasının açık şekilde okunması gerekir.

Süper Loto oyununda büyük ikramiye bilen olmadığı sürece diğer haftalara devredecektir.

Süper Loto oyunu çekilişlerinde ikramiye kazanan talihlilerin ikramiyeleri,

(3) ve (4) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayilerinden,

(5) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayileri veya MPİ Şubelerinden,

(6) bilenlere ise, ikramiyeleri Genel Müdürlük ile Şube Müdürlüklerince (Şube Müdürlükleri 500.000 TL.'ye kadar) ödenmektedir.