Bugünkü
Takvim

''pol

Norveçli fenomen , 'da ya bindi. İzlenimleriyle ilgili bir video çekti. Takipçilerine şunları söyledi: metrosundan daha güzel. Hayran kaldım

'Metro'pol
Fransa'nın başkenti 'te yaşayan Norveçli sosyal medya fenomeni Harald Baldr, 70'ten fazla ülke gezdi. Son olarak tatil için İstanbul'a geldi. seyahati boyunca toplu ulaşımı deneyimledi. İstanbul Metrosu'ndaki izlenimleriyle ilgili bir video çekti. Paris su ile kıyas yapan Baldr, su'na hayran kaldığını ve Paris'tekinden daha güzel olduğunu söyledi. Vezneciler İstasyonu'ndan seyahatine başlayan fenomen, yolculuğunu Haliç 'nda bitirdi. Bu istasyon için de "Son derece havalı" dedi., metro yolculuğunu takipçileriyle paylaştı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.