Bugünkü
Takvim
  • Yaşam
  • 11.09.2018 12:01
  • Son Güncelleme: 11.09.2018 12:10

Hadi ipucu sorusu nedir? , ve 'e kıyısı olan ülke hangisi?

Turkcell'in ortalığı kasıp kavuran yarışması Hadi'nin ipucu sorusu yayınlandı. Çıktığı günden bugüne ipucu sorularıyla sosyal medyada sükse yaratan yarışmanın 11 Eylül İpucu sorusu da olay oldu. Hadi'de yayınlanan soruda, ", ve 'e kıyısı olan ülke hangisi?" soruldu. İşte Hadi'nin 11 Eylül ipucu sorusuna dair detaylar...

11 Eylül Hadi ipucu sorusu nedir? Atlas Okyanusu, Manş Denizi ve Akdeniz'e kıyısı olan ülke hangisi?

Salı öğlen yapılacak olan Hadi yarışmasında sorulacak bir soru için ipucu paylaşıldı. Bu sefer ipucu bir ülke ile ilgili. İpucunda bir ülkenin coğrafi konumuna dair detaylar verildi. Hem 'na hem 'ne hem de 'e kıyısı olan tek ülke olarak tanımlanan ve 'ne ev sahipliği yapan bu ülke hangisidir? İşte günün Hadi ipucu ve bugün yarışmada verilecek ödül miktarı...

11 EYLÜL HADİ İPUCU SORUSU NEDİR? ATLAS OKYANUSU, MANŞ DENİZİ VE AKDENİZ'E KIYISI OLAN ÜLKE HANGİSİ?
Hadi 11 Eylül ipucu sorusu | Atlas Okyanusu, Manş Denizi ve Akdeniz'e kıyısı olan ülke hangisi? Hadi çılgınlığı hız kesmeden devam ediyor. Kıza sürede geniş bir kitleye ulaşmayı başaran Türkiye'nin ilk online mecrada para kazandıran bilgi yarışması Hadi, her yarışmadan önce intagram hesabından yarışmacılar için bir ipucu sorusu paylaşıyor. Hadioynalive hesabı üzerinden bugün saat 12.30'da oynanacak Hadi 11 Eylül ipucu sorusu paylaşıldı. Soru coğrafya kategorisinden geldi. Bugünkü Hadi 11 Eylül ipucu, Atlas Okyanusu, Manş Denizi ve Akdeniz'e kıyısı olan ülke hangisi? oldu... Peki Hadi 11 Eylül ipucu sorusu | Atlas Okyanusu, Manş Denizi ve Akdeniz'e kıyısı olan ülke hangisi? İşte Hadi 11 Eylül ipucu sorusu ve Atlas Okyanusu, Manş Denizi ve Akdeniz'e kıyısı olan ülke hangisi? sorusunun cevabı...Hadioynalive hesabında Hadi 11 Eylül ipucu sorusu şu cümlelerle duyuruldu:

"Hadi bugün 12:30'da. Akdeniz ülkelerini severiz. Genelde insanları sıcaktır ama hepsi öyle olmak zorunda değil tabii ki... Bugünkü ipucumuz bir Akdeniz ülkesinden geliyor. Hem Atlas Okyanusu'na hem Manş Denizi'ne hem de Akdeniz'e kıyısı olan tek ülke... Bir de yanına Eyfel Kulesi'ni ekleyelim. Bizce şimdi tamamdır!"

KONUYA FRANSIZ KALMAYIN
İpucunda verilen söz konusu denizlere kıyısı olan tek ülke 'dır. Aslında bu bilgilere de hiç gerek yoktu çünkü Eyfel Kulesi ipucunda söylenir söylenmez Fransa olduğu anlaşılıyor.

YARIŞMADA PARA ÖDÜLÜ NE KADAR?
Bu öğlen 12.30'da yapılacak Hadi yarışmasında para ödülü 6 bin TL olarak açıklandı.


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.