Bugünkü
Takvim

Köle ha'yat'ı

fenomeni Sinead , 87 yaşındaki milyarder ’in yatında ölü bulundu. İddialar ise korkunçtu. Buna göre genç kız günde 18 saat çalışıyordu. Bir gözünde de görme kaybı oluşmuştu!

Köle ha'yat'ı
Avustralyalı Sinead (20), 'da paylaştığı fotoğraflarla ün saldı. 4 ay önce Meksikalı işadamı Alberto Bailleres'in sahibi olduğu "Mayan Queen IV" adlı lüks yatta çalışmaya başladı. Son olarak 'ın Kafelonya Adası limanına demirlenen yatta, korkunç bir manzara ortaya çıktı. Mürettebat, lüks teknenin arka kısmında McNamara'nın cesediyle karşılaştı. Polis olayla ilgili soruşturması başlattı. Yat çalışanlarının ifadeleri ise cinayeti adeta kanıtladı. O ifadelere göre McNamara, günde 18 saat çalışmaktaydı. Yemek servisinden temizliğe kadar her işi yapmaktaydı. Bu yüzden bir gözünde görme kaybı yaşandı. Ayrıca genç kadına patronu tarafından psikolojik baskı da vardı.


kalan karakter 1000

Mehdi Mehdi

Allah,tan korkmaz,dinsiz,kafir,zalim moruk.Elimize düşeceksin moruk.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 08.09.2018 11:43

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.