Bugünkü
Takvim

Dayan babam

Mühendis , 3. Havalimanı’nda işe başlayacaktı. Ancak bir kamyonetin altında kaldı. da ölüm-kalım savaşı vermeye başladı. Kızı için dua eden baba ise 41 gündür hastane bahçesinden bir an olsun ayrılmadı

Dayan babam
Sedanur Şen (22), İstanbul Elektronik Fakültesi Kontrol Otomosyon Bölümü'nü tamamladı. 15 Temmuz günü soluğu memleketi Antalya'da aldı. 'ye iş başvurusu kabul edilen genç kız, 2 Ağustos'ta 3. Havalimanı'nda çalışacaktı. Şen, bu sırada bir yazılım projesi hazırladı. İngilizce kursuna yazıldı. 26 Temmuz'da İngilizce kitabı almak için evden çıktı. Bu sırada bir ekmek kamyonetinin altında kaldı. Ağır yaralanan Şen, hastaneye kaldırıldı. 41 gündür da bulunan genç mühendisin sağlık durumunu ciddiyetini koruduğu açıklandı.

41 GÜNDÜR HASTANEDE
Memur emeklisi baba Kadir Şen ise 41 gündür kızının tedavi gördüğü hastanenin bahçesinden bir an olsun ayrılmadı. Günlerdir hastane bahçesinde yatıp kalkan baba, ölüm-kalım savaşı veren kızından güzel bir haber gelmesini beklediğini açıkladı.İHMAL VE kusur var

Baba , kaza yerinde fren izi ölçümlerinin yanlış yapıldığını söyledi. Şen, "9 metre olan fren izi, 3 metre olarak yazılmış. Burada ihmal ve kusur var. Bu işin peşini bırakmayacağım" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.