Bugünkü
Takvim

Seyyarsapık

’da 24 yaşındaki T.Y. cinsel tacizden tutuklandı. Zanlının , , ve gibi iller başta olmak üzere genelinde 20’ye yakın taciz ve tecavüz olayından arandığı anlaşıldı...

Seyyarsapık
Emniyet birimleri, tacizciye geçit vermedi. T.Y. adlı zanlı 'da kıskıvrak enselendi. T.Y.'nin , , ve başta olmak üzere 20'ye yakın ilde taciz ve tecavüz olayından arandığı belirlendi. Suçunu itiraf eden sapık, faili olduğu olayları soğukkanlılıkla bir bir anlattı. Zanlının itiraflarından bazı bölümler şöyle: "17 Ağustos gecesi Bartın'da bir eve girdim. Bu sırada uyuyan kadına tahrik edecek şekilde dokunmaya başladım. Sonra üzerindekini indirdim. Kadın uyanınca panikleyip kaçtım.

İki ay kadar önce de iki katlı bir eve girdim. Koltuğun üzerinde yaşlı bir kadın yatıyordu. Kadın 'Hastayım, beni öldürme her şeye razıyım ama öldürme' dedi. (Nasıl tecavüz ettiğini anlatıyor)... Sonra evden çıktım, gittim. 3 ay önce ise bir tabureye çıkarak bir banyonun penceresinden baktım. 20'li yaşlarda bir kız vardı. Beni görünce annesine bağırdı. Hemen kaçtım."

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.