Bugünkü
Takvim

Kolpaçino

’ndeki polis kontrolünde iki kolu olmadan araç kullanan , gözaltına alındı. Kolsuz sürücünün, ‘Sahte kimlik’, ‘evrakta sahtecilik’ ve ‘hırsızlık’ suçlarından arandığı ortaya çıktı

Kolpaçino
İstanbul yolunun 5. kilometresinde trafik denetimi yapan Emniyet Müdürlüğü ekipleri, 34 RVZ 29 plakalı kamyoneti durdurdu. Polis ehliyet ve ruhsatı istediği anda büyük bir şok yaşadı. Sürücü 'nın, dirseklerden itibaren iki kolunun olmadığını gören ekipler, bir an dondu kaldı. Nüfus cüzdanı ve araca ait belgelerin de yanında olmadığını belirten sürücü, polis merkezine götürülünce skandal girçek ortaya çıktı. İncelemede 38 yaşındaki kolsuz sürücünün, "Başkalarına ait kimlik veya kimlik bilgilerini kullanma", "resmi belgede sahtecilik", "hırsızlık", "Elektronik Haberleşme Kanunu'na muhalefet" gibi suçlardan arandığı, hakkında kesinleşmiş hapis cezası bulunduğu tespit edildi. Varlı'nın iki yıl önce kablo hırsızlığı yaptığı esnada elektrik akımına kapılması sonucu yaralandığı, kollarının dirseklerden itibaren kesildiği öğrenildi. Sağlık kontrolünden geçirilen şüpheli, işlemleri için Kırklareli Emniyet Müdürlüğü'ne götürüldü.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.