Bugünkü
Takvim

Kömür isyanı!

’nda son günlerde kömür sevkıyatı yapıldığı ve şehre toz bıraktığı belirtiliyor.

Kömür isyanı!
Bandırma limanının şehrin çok yakınında olması vatandaşları zor durumda bırakıyor. Özellikle koku yapan ürünler ile kömür gibi tozlu ürünlerin sevkiyatı sırasında şehir yaşanmaz hale geliyor. Ayrıca etrafa saçılan çöpler hem denizi hem de çevreyi kirletiyor. Son günlerde kömür indirildiğini belirten vatandaşlar, "Şehrin her tarafını duman kaplıyor. Evlerimizin bahçeleri, odalarımız simsiyah kömür tozuyla doluyor. Zaman zaman kimyasal ürünler de taşınıyor. Bu zehirli tozları yutmak zorunda kalıyoruz. Yetkililerin bu sorunva biran önce çözüm bulmasını bekliyoruz" dediler. Daha önce Bandırma Limanı'na Anguslar getirilmiş ve şehri günlerce kötü bir koku kaplamıştı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.