Bugünkü
Takvim

Gözlerinize inanamayacaksınız!

Tam 7,5 metre uzunluğundaki 'dev bebek' New York Moda Haftası'na damgasını vurdu.

  • Yaşam
  • 16.09.2011 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 16.09.2011 12:04
ABONE OL
Gözlerinize inanamayacaksınız!
New York Moda Haftası nedeniyle bir giyim firmasının İtalya'dan getirdiği 7.5 metre uzunluğundaki ''Marina'' adlı dev interaktif bebek ardında büyük bir hayran kitlesi bıraktı.

Dünyaca tanınmış bir giyim markası, bu yılki New York Moda Haftası faaliyetlerinde faklı bir çalışma yaptı. Söz konusu marka, İtalya'dan getirdiği Marina adlı bebeği New Yorklu modaseverlerle buluşturdu.

Hazırlanan program çerçevesinde New York'un değişik bölgelerinde hedef kitle ile buluşan Marina, temsil ettiği markanın tanıtımını gerçekleştirdi.

İnsanların pek çok mimik ve davranışını taklit edebilen Marina'nın hareketlerini 4 kişilik bir ekip koordine etti. Marina, yaklaşık ikişer saatlik şovları sırasında hayranlarıyla bol bol fotoğraf çektirdi.

Saçlarını, gözlerini, kol, el ve parmaklarını hareket ettirebilen Marina, aynı zamanda hayranlarının fotoğraflarını çekmeyi de ihmal etmedi.
Facebook, twitter gibi sosyal paylaşım sitelerinde hesabı bulunan Marina'nın kendisine ait blog sayfası ve mesajlara cevap verdiği bir de telefonu bulunuyor. Sanal ortamda hayranlarıyla iletişim kuran Marina, şovlar sırasında çekmiş olduğu fotoğrafları internet aracılığıyla sevenleriyle paylaşıyor. Marina'nın şovlar sırasında giyeceği kıyafetler de firma yetkilileri tarafından özenle seçiliyor.


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.