Bugünkü
Takvim
  • Yaşam
  • 19.01.2011 00:00
  • Son Güncelleme: 19.01.2011 11:19

Çok sık mı uyanıyorsunuz?

Kendinizi sürekli halsiz, dayak yemiş gibi hissediyorsanız, zor uyuyor, geceleri de çok sık uyanıyorsanız aklınıza depresyondan önce 'yumuşak doku romatizması' gelmeli.

Çok sık mı uyanıyorsunuz?
Yorgunluğun hafife alınmaması gerektiğinden bahseden Erdem Hastanesi Fizik Tedavi Uzmanı Dr. Evren Kul Panza, "Yorgunluk şikayetiyle gelen bir hastada, olayın kronik olup olmadığı sorgulandıktan sonra, birtakım kan tahlilleriyle durum araştırılmalı. Tahliller normal olup yorgunluğa uyku bozukluğu ve kas ağrıları da eşlik ediyorsa akla 'yumuşak doku romatizması' gelmeli. Kısa süre içinde de tedavi edilmeli" dedi.

Eklem rahatsızlıkları, romatizmal ağrıların sebep olduğu halsizlik ve yorgunluk için etkisi kanıtlanmış formülü deneyin! Özgürce hareket edin...
kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.