Teröristler böyle öldürüldü

21 Kasım 2015, Cumartesi

Şırnak'ta terör örgütü PKK mensuplarına yönelik düzenlenen operasyonlarda 9 terörist etkisiz hale getirildi. Bazı teröristlerin vurulma anı polis kamerasına yansıdı.


kalan karakter 1000

ismail ismail

ne oldu vatan haini olarak islam düşmanı olarak geberdin.mekanın cehennem olsun

Aynı Görüşte misiniz?
evet10
hayır0
cevapla 21.11.2015 20:57
Merdoğlu Merdoğlu

Bu atış mekanizması Sarp mı,Aselsan Stamp mı ,Aselsan Stop mu,Aselsan Muhafız mı?Termal kamera ile aynı noktaya kaç atış yapıyor acaba...Allah bu mekanizmaları yapıp Şanlı TSK'mızın ve ÖH Polislerimizin kullanımına sunanlardan razı olsun.Biz kimsenin ölmesini istemiyoruz.Çözüm süreci bunun içindi.Ama ihanet ve nankörlük ettiler.Devleti korkak ve aciz sandılar.Yanıldılar.Bu memlekette devlet görevlilerinden başka hiç kimsenin elinde silah olamaz.Ya terkedeceksiniz,ya silahları bırakıp teslim olacaksınız,ya da aynı son, teröre bulaşan herkesi bekliyor.Allah operasyonlara katılıp vatan görevini hakkıyla yerine getiren tüm Şanlı TSK ve Kahraman ÖH Polislerimizden razı olsun.Allah sizleri sevdiklerinize bağışlasın.Dualarımız sizinle.Mevla yardımcınız olsun...

Aynı Görüşte misiniz?
evet16
hayır0
cevapla 21.11.2015 20:39

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.