HDP’li vekil Leyla Güven’den küstah sözler! ‘’Çatışma ve savaş olacak’’

13.09.2019 02:21

Diyarbakır’da konuşan HDP Milletvekili Leyla Güven, terörle bağlantısı olan HDP’li vekillerin görevden alınılmasını hazmedemeyerek, kayyum atamaları hakkında küstah açıklamalarda bulundu ve terör örgütü PKK’yı ve dağa katılımları destekleyen açıklamalarda bulundu. Güven, “Bu devam edecek çünkü savaşın sebebi HDP değildir. Savaşı çıkaran zihniyet Kürt sorununu çözümsüz bırakan zihniyettir. Bu sürdüğü sürece gerillaya katılım da olacak savaş da olacak çatışmalar da…” dedi.


kalan karakter 1000

HDP CHP düşmanı HDP CHP düşmanı

Hala bu parti neden kapatılmıyor..! Utanmadan gerilla demeye devam ediyorlar

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 13.09.2019 10:16
MEVLÜT...denizli MEVLÜT...denizli

TOPUNUZ GELİN İT SÜRÜLERİ ,CEHENNEME APS İLE GÖNDERİRİZ..

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 13.09.2019 09:01
ARDA ARDA

OLACAKSA OLSUN ARTIK YETER.. BIKTIK OTUZ YILDIR AYNI TERANE. YA SİZ HDP LİLER BİZİ BİTİRİN YA BİZ SİZİ BU SORUNDA BİTSİN ARTIK.

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 13.09.2019 03:21

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.