Fırat'ın doğusuna harekat için kritik gün cuma! 600 aşiret lideri...

18.12.2018 19:18

Fırat'ın doğusuna harekat için eller tetikte... Mehmetçik, Başkomutan'dan gelecek emri bekliyor. Terör örgütü YPG/PKK'nın Münbiç'te insanlara zulmettiğini A Haber canlı yayınında anlatan Münbiç Aşiret Lideri Abdulkerim Fahal, Azez'de cuma günü bir toplantı yapılacağını söyledi. Fahal, Suriye'nin Azez kentinde düzenlenecek olan ve 600 aşiret liderinin katılacağı toplantının ana gündeminin Mehmetçik'in Fırat'ın doğusuna yönelik olası harekatı olacağını ifade etti. Türk ordusununda desteğiyle Münbiç'i çetelerin, teröristlerin elinden kurtaracaklarını söyleyen Fahal, Esad hakkında ise çok sert ifadeler kullandı.


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.