Cumhurbaşkanı Erdoğan il başkanlarıyla buluşacak

05 Eylül 2017, Salı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan eylülde yoğun mesai yapacak.

Eylül ayında Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı yoğun bir yurt dışı programı bekliyor. Yurt içinde ise Erdoğan, mesaisinin büyük bir bölümünü parti çalışmalarına ayıracak. Yarın saat 14.00'de başlayacak AK Parti il başkanları toplantısı Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konuşmasıyla başlayacak. Erdoğan, teşkilata kongre süreci ve seçimlere ilişkin uyarılarda bulunacak. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın metal yorgunluk değerlendirmesinden sonra 12 il başkanı istifa etmişti. Toplantı basına kapalı bölümde istifası istenen ancak henüz istifa etmeyen il başkanlarının da gündeme gelmesi bekleniyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan önümüzdeki hafta da AK Parti'nin 884 belediye başkanı ile bir araya gelecek. 13 Eylül'de yapılması planlanan toplantıda Erdoğan, belediye başkanlarından beklentilerini dile getirecek. Ayrıca Mart 2019 seçimlerine yeni projelerle hazırlanmalarını isteyecek

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.