Kuruluş Osman 4. bölüm fragmanı yayınlandı! Bamsı, Dündar Bey'e karşı çıkıyor

04.12.2019 23:39

Çarşamba akşamlarının ilgiyle takip edilen dizisi Kuruluş Osman bu akşam 3. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Heyecan dolu bölümde Sofia ve Helen'in peşine düşen Kalanoz'u bekleyen büyük sürpriz ne olduğu merak konusu oldu. Bölümün son bulmasıyla birlikte izleyicilerin heyecanla beklediği Kuruluş Osman 4. bölüm fragmanı yayınlandı. İşte yeni bölüm fragmanında yaşanan olaylar...


KURULUŞ OSMAN SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Can yoldaşı Aybars'ın katilini bulmak ve Tekfur cinayetinin izini sürmek için için gizlice kaleye giren Osman'ın yolu ahilerin hazinesini almak için kaleye sızmış olan rahibe ve rahip kılığındaki Bala Hatun, Gonca ve Tursun Bey ile kesişmişti.

AYGÜL KAÇIRILIYOR

İşledikleri cinayeti Osman'ın üstüne atmaya çalışan Sofia ve Kalanoz, karşı hamle ile kalede olduğuna emin oldukları Osman'ı ortaya çıkarmak için Dündar Bey'in kızı Aygül'ü kaçırtıp kaleye getirtmişlerdi.

DÜNDAR BEY VE BAMSI KALEYE GELİYOR

Burçin'den aldıkları haberle harekete geçen Dündar Bey yanına Kayı beylerinden Bamsı ve Samsa'yı alarak kaleye gelmişti. Kale'ye gelen başka bir isim daha vardı; organize ettiği Tekfur suikastı başarısız olan Efendi Yannis'te artık kaledeydi.

OSMAN BEY ZİNDANDAN KURTULUYOR

Her şeye rağmen kale askerlerinin içine sızan Osman, kaleye giren Bamsı Bey'e çarparak eline bir pusula tutuşturmuştu. Yapacaklarını zekice kurgulayan Osman, zindana atılmasına rağmen kurtulmuş ve Sofia'nın peşine taktığı avcı namlı Teokles'i esir almıştı.

KALANOZ SOFİA'NIN PEŞİNE DÜŞÜYOR

Helen ile Sofia'nın koridordaki koşuşturmasını gören Kalanoz, cinayet ortağı olan Sofia'nın başka işler karıştırmasından şüphelenerek peşine düşmüştü.

BALA HATUN, OSMAN'A GERÇEĞİ AÇIKLIYOR

Teokles'i yakalayan Osman'ın önü ise Edebalı'ya bağlı Akça Derviş, Pehlivan ve Zülfikar Derviş tarafından kesilmişti. Bu üçlünün ardından çıkan Bala Hatun, Osman'ı, Edebalı'ya götürmüştü. Acaba Edebalı, Osman'a neler anlatacak? Kızı kaçırılan Dündar ve bu olayların sorumlusu olarak Osman'ı gören Zöhre ile Batur nasıl bir plan yapacaklar? Sofia ve Helen'in peşine düşen Kalanoz'u bekleyen büyük sürpriz ne?

kalan karakter 1000

tevfik. tevfik.

osman gerçektende gözü pekmiş ,filmde olsa gerçek osmanı çözüyorum bu fimde ,kötüleri kısa yoldan temizliyor ,ALLAH C.C her zaman doğrunun va adaletin yanındadır ,hak yolunda ölümden korkulmaz ,ölüm senden korkar ,niyemi böyle ölümü tadanlar ALLAH ın büyük ikramına düçar olurlarda ondan ,lain şeytan kimsenin böyle ölmesini asla istemez .

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 05.12.2019 09:04
Alp Alp

Zengin tarih ve kültüre sahip bir ulus olarak daha ileri gitmeliyiz.Tarihmiz zafer ve başarılarla dolu bunu bilim fen alanına yoğunlaşarak ileri götürmeliyiz.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 05.12.2019 00:49

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.