Kırgın Çiçekler 84. bölüm

Kırgın Çiçekler 84. bölüm

16.05.2017 00:00

Eylül köşeye sıkışıyor!


Kemal, Eylül'ü hastane tuvaletinde köşeye sıkıştırır. Bir anda Kemal'le burun buruna gelen Eylül, panik halde yardım istemeye çalışır. Kızlar ve Feride, Eylül'ün yaşadığını öğrenip şoka girerler. Feride bu bilgiyi kendisinden saklayan Toprak'a çok kızar. Kemal için çember iyice daralır. Selin, Zehra'dan intikam almak için bir plan yaparak Zehra'yı evinden attırır. Yurda gelen bir avukat, çok zengin bir ailenin yıllar önce yurda verilen kızını aradığını bildirir. Olay basına yansıyınca Meral, verilen bilgilerden bu kızın kendisi olduğunu düşünerek aileyi ziyarete gider…

kalan karakter 1000

deniz deniz

oh oldu iyi ki de öldü ama yine de ölümü dizi için kötü oldu çünkü arada bir espri yapıp güldürüyordu

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 16.05.2017 13:26
kırgın çiçekler fanı kırgın çiçekler fanı

evet çok iyi oldu geberdi pislik kemal birde hala eylüle gülüm diyor

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 19.05.2017 20:05

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.