Kırgın Çiçekler 83. bölüm

Kırgın Çiçekler 83. bölüm

09.05.2017 00:00

Kızlar, Kemal’in tuzağından kurtulabilecek mi?


Kemal kızları boş odaya kilitleyip, içeri gaz vererek kaçar. Kızların kurtulmak için tek umutları Nazan'dır… Kızların Kemal'i öldürdüğünü sanan Nazan panikle kaçmaktadır. Zehra, kilitlendiği odadan çıkınca Songül'ün Güney'e yazdığı mektubu bularak soluğu Selin'in kapısında alır. Selin'le mektup karşılığı bir anlaşma yapar. Kemal, Metin'i kaçırmak için Feride ve Toprak'ın kapısında nöbet tutmaktadır… Eylül, Büşra'yı görmek isteyince Kemal'le burun buruna gelir.

kalan karakter 1000

ayşe nur nemlibütün ayşe nur nemlibütün

kırgın çiçekleri çooooooook seviyorum bütün oyuncuları çok seviyorum bütün bölümlerini sonunakadar izliyeceğim hiç bıkmıycam herkez ne derse desin

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 10.05.2017 16:09
esma esma

1- defne ilk defa kardeşine ve kendine iyi davrandı 2- kemal ne mal bir insan ya kendi eli kesildi diye başkaların elini niye kesiyor insan kendi yaşadığı acı başkalarına söyler onlar yaşamasın diye yaparlar ama o tam bir gerizekalının önünde gideni mal 3- ayyy ilk defa kemali sevdim oyunda rol yapıyo ya dedi ya kız dur araba geliyo büşra çok tatlı dedi zaten ben cansu abi yi çok seviyorum 3-

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır3
cevapla 09.05.2017 22:02
meryem meryem

kırgın çiçekelere bayılıyorumherkese tavsıyem bu arada takvim.com a tesekkur ederim

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır1
cevapla 09.05.2017 14:37

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.