Fethullah Gülen'in 28 Şubat'taki utanç verici sözleri

Fethullah Gülen'in 28 Şubat'taki utanç verici sözleri

01.03.2015 00:00

1997 yılında zirveye ulaşan baskılar ve hukuksuzluklarla insanların özgürlükleri ellerinden alındığında, türlü hakaretlere maruz bırakıldıklarında, Fethullah Gülen hiç düşünmeden darbeci zihniyetin yanında yer alıvermişti.


kalan karakter 1000

ali ali

Bu videodaki okul birincisi olan ama başörtülü olduğu için törene katılmasına izin verilmeyen bacımızın yaşadıklarını hatırlıyorum. Ben de o yıllarda Cumhuriyet Üniversitesinde idim. Bu bacımız da Cumh. Ünv. Hemşirelik Meslek yüksek okulunda idi. O günler çok acı günlerdi. Bizim sınıfta 50 kişinin 30 kadarı bu cemaattendi. Hiç birinin kılı bile kıpırdamadı bu olay karşısında. tepki bile veremediler. Yalnız o mu o dönemde bizler Filistin için gıyabi cenaze namazları kılıyorduk. Fakültemizde mescit açtırmak için birtakım eylemler yapıyorduk. Ama bizim cemaatçi arkadaşlar kuyruklarını kıstırıp, sessiz sessiz, köşe bucak kaçıyorlardı. O dönemde bunların yaptıkları pardon yapmadıkları çok gücüme gitmişti.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 02.03.2015 00:24

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.