Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 128. bölümde Ünal Hızır'ın karşısında duruyor!

12.03.2019 23:55

Her salı akşamı reyting rekorları kıran Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz izleyicileri ekran başına kitledi. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da bu hafta Çakırbeyliler Alparslan'ı kurtardı. Şimdi izleyiciler Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 128. bölüm full izle ile ilgili araştırma yapıyor.


ATV ekranlarının ilgiyle takip edilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümüyle izleyicileri ekran başına kitledi. Alparslan'ın durumu izleyiciler tarafından merak ediliyordu. Çakırbeyliler Alparslan Çakırbeyli'yi Zeki'nin elinden kurtardı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 128. bölüm izle seçeneğini üst kısımda bulabilirsiniz. İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 128. bölümde neler yaşanacak sorusunun yanıtı...

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 128. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Zeki'nin Çakırbeylileri bitirmek üzerine yaptığı planın ilk kurbanı olan Alparslan, sevdikleri uğruna gözünü bile kırpmadan canını feda edebileceğini bir kere daha kanıtlamıştır.

ÜNAL, HIZIR'IN KARŞISINDA DURAN İLK KİŞİ OLUYOR

Yeğenine yapılanlara karşılık öfke ile düşüncesizce hareket etmesinden korkulan Hızır'ın karşısında ilk duracak kişi Ünal Kaplan olacaktır. Alparslan'ın başına gelenlerin ardından kendi de dahil hiç kimsenin canını umursamayacak olan Hızır, ondan beklenenin aksine mantıklı bir plan yapar. En büyük amacı ise bundan sonra sevdikleriyle değil bizzat kendisiyle savaşmaları gerektiğini düşmanlarına öğretmek olacaktır.

ZEKİ HERKESİN NEFRETİNE SAHİP OLUYOR

Zeki, icraatlarıyla masanın karşısında adeta bir güç gösterisi yaparken gözünü diktiği para ve mallardan önce herkesin nefretine sahip olmuştur. Başta Façalılarla yakınlaşmayı hedefleyen Zeki, bu amacına ulaşamayınca ilk işi Hızır'ı öldürmek için harekete geçmek olacaktır.

kalan karakter 1000

can doğan can doğan

bu diziyi ilk defa reklamsız olarak izlediğim için bunda emeği olan herkesi kutluyorum teşekkürler

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır1
cevapla 13.03.2019 02:26

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.