Canevim 8. bölümde Sezgin ve Elvan harekete geçiyor

Canevim 8. bölümde Sezgin ve Elvan harekete geçiyor
23.07.2019 00:19

Ekranların sevilen dizisi Canevim dizisi yeni bölümüyle izleyicileri ekran başına kilitledi. Yeni bölümde Sezgin ve Elvan, kötü sona engel olmak için onları barıştırmaya çalışırken bunun pek de kolay olmayacağını fark ediyor. Peki, yeni bölümde neler olacak? Canevim 8. bölüm izle seçeneği takvim.com.tr'de.


CANEVİM 8. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Vakfın davetinde yaşananlardan sonra Ömer'in, Ceylan için aldığı evi satışa çıkarması her şeyin gerçekten bittiğini gösterir.

SEZGİN VE ELVAN NE YAPACAK?

Sezgin ve Elvan, kötü sona engel olmak için onları barıştırmaya çalışırken bunun pek de kolay olmayacağını fark edeceklerdir. Taylan'ın tüm davetliler önünde saldırıya uğraması, üstüne üstlük durumdan çok da rahatsız görünmemesi Feryal için bardağı taşıran son damla olur.

ÖMER VE CEYLAN ARASINDAKİ GERÇEKLER ORTAYA ÇIKACAK MI?

Ceylan'dan sonsuza kadar kurtulmak isteyen Feryal, bir yandan Taylan'ı korumak bir yandan da Ömer ve Ceylan arasındaki gerçekleri ortaya çıkarmak zorundadır.

TAYLAN GERÇEKLERİ FARK EDİYOR

Taylan ise Simla'yı da içine çektiği oyunla, Ceylan'a yaklaşmasının daha kolay olacağını fark etmiştir. Atölyede işe başlayan Elvan'ın uzun süredir kapalı olan telefonuna ihtiyaç duyması, geçmişi ve ailesiyle ilgili korkularını gün yüzüne çıkarır.

MÜJGAN YENER'LE BULUŞUYOR

Müjgan ise davette tanıştığı Yener'le buluşurken, yanlış anlaşılmalara engel olamaz.