Türkiye'nin yüz ölçümü yaklaşık 780 bin kilometrekareyken en büyük il Konya'nın yüz ölçümü yaklaşık kaç kilometrekaredir? 500 bin TL'lik soru!

Türkiye'nin yüz ölçümü yaklaşık 780 bin kilometrekareyken en büyük il Konya'nın yüz ölçümü yaklaşık kaç kilometrekaredir sorusu için araştırmalar hızlandı. ATV'nin beğeniyle izlenen ve dünyanın en çok kazandıran yarışma programlarından biri olan Kim Milyoner Olmak İster, her hafta olduğu gibi bu hafta da ekranlara geldi. Son bölümde Kenan İmirzalıoğlu’nun yarışmacıya sorduğu soru ise merak konusu oldu. İşte o sorunun cevabı...

Giriş Tarihi 18 Şubat 2024, 23:44 Güncelleme 19 Şubat 2024, 12:38
Türkiye’nin yüz ölçümü yaklaşık 780 bin kilometrekareyken en büyük il Konya’nın yüz ölçümü yaklaşık kaç kilometrekaredir? 500 bin TL’lik soru!

İÇİNDEKİLER

'Türkiye'nin yüz ölçümü yaklaşık 780 bin kilometrekareyken en büyük il Konya'nın yüz ölçümü yaklaşık kaç kilometrekaredir?' sorusu en sık aratılanlar araısnda yer alıyor. Yarışmanın yeni bölümü, izleyicileri yine ekran başına kilitledi ve sorulan sorular merakla araştırılmaya başlandı.