Safir 14. bölüm fragmanı nefes kesti: Kim bilir neler yaşanmıştır bu evde...

ATV ekranlarının sevilen dizisi Safir’in 14. bölüm fragmanı nefes kesti. Ateş’le ilgili ortaya çıkan gerçek şaşkınlık yaratırken Yaman ve Feraye’nin romantik sahneleri dikkat çekti. İşte Safir 14. bölüm fragmanı...

Giriş Tarihi 28 Kasım 2023, 10:26 Güncelleme 28 Kasım 2023, 10:26
Safir 14. bölüm fragmanı nefes kesti: Kim bilir neler yaşanmıştır bu evde...

Pazartesi akşamlarının vazgeçilmezi Safir'in 14. bölüm fragmanı yayınlandı. Sosyal medyada gündem olan fragman, yeni bölüm öncesi heyecanı arttırdı.

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?
Feraye ve Yaman'ın atölyedeki yakınlaşmalarına şahit olan Ateş, gerçekleri ortaya çıkarmaya kararlıdır. Bu yüzden herkesin tek tek karşısına çıkar ve en çekindikleri soruları sorar.

Ancak hiç kimse dürüstçe cevap vermez. Çünkü herkesin eli kolu bağlıdır, hayatları pahasına korudukları sırlar vardır.

Diğer yandan Feraye ve Yaman'ın peşine düşen tek kişi Ateş değildir. Aleyna da bazı şeyleri çözmeye başlamıştır. Ancak güvenilmez biri olarak görüldüğü için, kimse onun ithamlarını ciddiye almaz. Ateş dışında...

Yaman ise atölyede Feraye ile kilitli kalmalarının ardındaki gizemi çözmeye çalışırken Feraye'nin karnındaki bebeğin babasının kendisi olduğundan şüphelenir.

Bu şekilde sonuca ulaşamayan Ateş sonunda herkesi bir araya getirip yüzleştirmeye karar verir. Gece her şey onun planladığı gibi başlar.