Safir 5. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! “Ben burada bizden başka aşık istemiyorum”

Başrollerini İlhan Şen, Özge Yağız, Burak Berkay Akgül’ün paylaştığı Safir 5. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Romantik sahnelerin yer aldığı fragmana Yaman’ın “Ben burada bizden başka aşık istemiyorum” şeklindeki sözleri damga vurdu. İşte Safir 5. bölüm 2. fragmanı...

Giriş Tarihi 28 Eylül 2023, 13:19 Güncelleme 28 Eylül 2023, 13:29
Safir 5. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! “Ben burada bizden başka aşık istemiyorum”

ATV'nin sevilen dizisi Safir 5. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Sosyal medyada büyük ses getiren fragman, yeni bölüm öncesi heyecanı arttırdı.

DİZİNİN DÖRDÜNCÜ BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?
Feraye, Yaman'ın elinden kurtulmak için Ateş'le birlikte olduk der. Cemile de Feraye'nin onu abisiyle aldattığını söyleyip Yaman'ı iyice doldurur.

Bu arada Okan, Melih'i kurtarmak isterken Vural'ın şüphesini üstlerine çeker. Aleyna, Gülfem'in sözünü dinleyip annesini yok sayar. Cemile ile Aleyna büyük bir kavga ederler. Cemile kızından beklemediği bu tavır karşısında yıkıma uğrar.

Gülfem'den intikam almak için Ateş'in Feraye ile evleneceğini ağzından kaçırmış gibi yapar. Gülfem bunu duyunca deliye döner, karşı çıkar ancak çabası boşunadır.

Ateş kararlı, Ömer ise bu evliliğe razıdır. Müştemilata Feraye'yi istemeye giderler. Yaman da son anda gelir. Tam yüzükler takılacakken ayağa kalkar, Feraye'nin elinden tutup söyleyeceği şeyler olduğunu söyler.