Safir 4. bölüm fragmanı yayınlandı! “Geride bırakalım her şeyi”

Başrollerini İlhan Şen, Özge Yağız, Burak Berkay Akgül’ün paylaştığı Safir üçüncü bölümüyle nefes kesti. Pazartesi akşamları milyonları ATV ekranına kilitleyen dizinin yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. Safir 4. bölüm fragmanına “Geride bırakalım her şeyi” sözleri damga vurdu. İşte Safir 4. bölüm fragmanı...

Giriş Tarihi 19 Eylül 2023, 10:35 Güncelleme 20 Eylül 2023, 11:53
Safir 4. bölüm fragmanı yayınlandı! “Geride bırakalım her şeyi”

ATV'nin yeni dizisi Safir'in merakla beklenen 4. bölüm fragmanı yayınlandı. Heyecan dolu sahneleriyle dikkat çeken fragmana "Geride bırakalım her şeyi" sözleri damga vurdu.

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?
Feraye ve Ateş'in bir süredir görüştüğünü ve evlenmeye karar verdiklerini öğrenen Yaman çıldırır. Bu arada Feraye'yi ayak altında istemeyen Cemile Muhsin'i kızını İstanbul'a gönderme konusunda ikna etti.

Böylece Feraye, Ateş ile evlenmekten vazgeçti. Bunu Okan'dan öğrenen Yaman rahatlar. Ateş de Amerika'ya dönmeye karar aldı.

Ancak Cemile, Feraye'nin hamile olduğunu öğrenince işler değişir. Kıza kumpas kurarak bebeği aldırtmaya kalkar. Feraye son anda kendini kurtarır.

Tek başına yapamayacağını anlayan Feraye çaresiz Ateş'in evlenme teklifini kabul eder. Ateş, Feraye'yi gidip babasından ister.

Öte tarafta Bora'nın yoğun bakımdan çıkamayacağı öğrenilir. Vural Bora'nın telefon sinyalinin Gülsoyların konağından geldiği haberini alır.

İşin peşine düşer. Feraye'nin abisiyle evleneceğini duyan Yaman tüm gemileri yakıp Feraye'yi kaçırmaya kalkar