Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 19.10.2019 13:08
  • Son Güncelleme: 19.10.2019 13:08

'da Yamaç ve Şenol'dan müthiş oyun! Çukur 72. yeni bölüm fragmanı: Ortalık fena karışıyor

72. bölümüyle izleyici karşısına çıkacak. Yamaç'ın geri dönmesiyle Çukur'da büyük sevinç yaşanıyor. Yamaç'ın Şenol ile bir araya gelmesi izleyicide büyük heyecan yarattı. Yamaç ve Şenol'un müthiş oyunu dikkat çekiyor. Öte yandan Azer Yamaç'a şoke edici bir teklifle gelecek. Peki, Çukur'un yeni bölümünde neler olacak? İşte Çukur 72. yeni bölüm fragmanı...

Çukur'da Yamaç ve Şenol'dan müthiş oyun!

Çukur 72. yeni bölüm fragmanı izleyicinin beğenisine sunuldu. Show TV'de ekranlara gelen dizinin bu bölümünde ortalık fena karışacak. Yamaç'ın Çukur'a dönüşü ile Akın'ın nasıl hamle yapacağı merakla beklenirken, Koçovalıların yeni düşmanı ortaya çıkıyor. Yamaç ile Şenol'un fragmandaki beraber görüntüleri Çukur hayranlarını heyecanlandırdı. Peki, Çukur'un yeni bölümünde neler olacak? İşte Çukur 72. yeni bölüm fragmanı...

ÇUKUR'UN 72. BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

Çukur'un 72. bölümünde; Yamaç'ın Çukur'a dönüşü büyük bir heyecan ve sevinçle karşılanacak. Akın, bu gelişme karşısında sakin kalmaya çalışırken yapacağı hamle merakla beklenecek. Cumali'nin Çizgili Kenan'dan aldığı intikam, sürpriz gelişmelere neden olurken, Yamaç tüm bu gelişmeler üzerine yeni bir plan belirlemek zorunda kalacak. Bu planını gerçekleştirmek için Şenol'dan yardım isteyen Yamaç, kuracağı oyunla nefesleri kesecek. Hapishaneden çıkmak için gün sayan Koçovalılar, kendilerini hiç beklemedikleri bir tuzağın içinde bulacaklar.

Vartolu'nun beklenmedik bir olay karşısındaki hamlesi ise hapishanedeki tüm dengeleri alt üst edecek. Yamaç'ın yaşadığını öğrenen Efsun tehlikeli bir oyunun içine düşerken Azer ise Yamaç'a şoke edici bir teklifle gelecek.

Çukur'un 72. bölüm fragmanları için diğer sayfaları ziyaret ediniz...

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.