Takvim

Bugünkü
Takvim
 • Televizyon
 • 13.06.2019 15:53
 •  - 
 • Son Güncelleme:
 •  
 • 13.06.2019 15:53
ABONE OL

oyuncuları kimler? ? !

dizisi ilk bölümüyle Star TV'de başlıyor. Başrollerini Aslı Bekiroğlu ile Furkan Palalı'nın paylaştığı Benim Tatlı Yalanım dizisinin konusu ve oyuncuları merak edilmeye başlandı. Peki, kimler? ? nedir?

Benim Tatlı Yalanım nerede çekiliyor?

Benim Tatlı Yalanım oyuncuları kimler? Star TV'nin yeni dizisi Benim Tatlı Yalanım ilk bölümüyle ekranlara gelecek. Yapımcılığını O3 Medya'nın gerçekleştirdiği yönetmen koltuğunda Barış Erçetin ile Cihan Vural'ın oturduğu, senaryosunu Deniz Dargı ve Murat Taşkent'in kaleme aldığı Benim Tatlı Yalanım'ın oyuncu kadrosunda kimler yer alıyor? Benim Tatlı Yalanım dizisi nerede çekiliyor? Dizinin konusu nedir? İşte Benim Tatlı Yalanım dizisi ile ilgili merak edilenler...

BENİM TATLI YALANIM NEREDE ÇEKİLİYOR?

Benim Tatlı Yalanım adlı yaz dizisi İstanbul'un çeşitli ilçelerinde çekiliyor.

BENİM TATLI YALANIM KONUSU

İlk olarak Annemi Beklerken olarak seyirciye duyurulan sonradan Benim Tatlı Yalanım olarak güncellenen dizide Nejat eşi tarafından ansızın terk edilmiştir. Nejat 6 yaşındaki kızına bakmak zorundadır. Kayra ile eğlenceli bir hayat mücadelesine girişir. Nejat kızına hem annelik hem de babalık yapmaktadır. Kendisi ünlü bir gözlük firmasının sahibidir. Nejat'ın Suna ya aşık olması hayatlarını daha eğlenceli hale getirir.

Dizinin oyuncu kadrosu için diğer sayfaları ziyaret edin...

BENİM TATLI YALANIM OYUNCULARI KİMLER?

ASLI BEKİROĞLU (SUNA DOĞAN)

Suna, Doğan ailesinin en küçük ferdi, neşeli, özü sözü bir, inatçı bir o kadar da güzel genç bir kızdır. Turizm Otelcilik okumuş, İstanbul'da bir otelin resepsiyonunda çalışmaktadır. Ancak Suna'nın en büyük hayali; daha bebekken kaybettiği annesinin muhallebici dükkanını yeniden açıp onun anısını yaşatmaktır. Tam bu hayaline ulaşmak üzereyken babası Şevket'in kahvesine icra memurlarının yaptığı sürpriz ziyaret tüm planlarını suya düşürür. Her şey bitti derken kader ağlarını örer ve Suna'nın karşısına Nejat'ı çıkartır. Hayatın köşeye sıkıştırdığı ikili çareyi birbirlerinde ararken oynamak zorunda kaldıkları evlilik oyunu ise zamanla büyük bir aşka dönüşür.

FURKAN PALALI (NEJAT YILMAZ)

Nejat, Kayra Gözlük firmasının tasarımcısı ve ortağıdır. Zeki, sorumluluk sahibi, dürüst, karizmatik, ve başarılı bir iş adamıdır. Kızı Kayra, onun hayatındaki en önemli şeydir. Karısı Aylin, tarafından terk edilen Nejat kızını tek başına büyütmek zorunda kalmıştır. Kızının iyiliği için ona annesiyle ilgili beyaz yalanlar söylemeye başlayan Nejat, Kayra büyüdükçe köşeye sıkışır. Anlattığı yalanlarla Kayra'nın gözünde gösterişli bir kahramana dönüşen anneyi bulmak kaçınılmaz hale gelir. Ne yapacağını kara kara düşünen Nejat'a hayat hiç beklemediği bir sürpriz yapar ve karşısına Suna'yı çıkartır.

   LAVİNYA ÜNLÜER (KAYRA YILMAZ)

   6 yaşında güzeller güzeli bir kız çocuğudur. En büyük kahramanı babası Nejat ve babasının yardımcısı Hayri ile beraber yaşamaktadır. Yaramaz, fırlama, akıllı, hazır cevap, duygusal bir çocuk olan Kayra'nın hayattaki tek özlemi annesidir. Annesinin Afrika'da, yardıma muhtaç insanlara ve özellikle çocuklara yardım ettiğini, bu yüzden onu burada babasıyla bırakmak zorunda olduğuna inanmakta ve annesinin geleceği günü sabırsızlıkla beklemektedir.

   AHMET SARAÇOĞLU (ŞEVKET DOĞAN)

   Sadece Suna, Saniye ve Rafet'in değil mahallenin Şevket Baba'sıdır. Babacan, şefkatli, dürüst, güleç bir adamdır. Kırk yıldır kahvecilik yapan Şevket, kadirşinas ve hakkaniyetlidir. Çocuklarını hep dürüst olmaya yönlendiren fedakar baba, hayatta en çok yalandan nefret eder. Çocuklarına ise bu konuda güveni tamdır. Oysa ki henüz kimse bilmemesine rağmen Şevket'in de çocuklarından sakladığı çok önemli bir sırrı vardır ve bu sır ortaya çıktığında asıl dünyası başına yıkılacak olan kişi Suna'dır.

   ASLI İNANDIK (SANİYE DOĞAN)

   Suna'nın ablası. Hamarat, eğlenceli, açık sözlü, cevval tam bir mahalle kızıdır. Suna'nın aksine üniversite okuyamamış, annesinin kaybıyla babasına destek olabilmek için kendi hayatını kardeşlerine feda etmiştir. Evin ve kahvenin çekip çevireni, bütün hesap kitap işlerini yapanıdır. Kahvede sıkıldığı bir gün sosyal medyada biraz fazla zaman geçirince yeni yeteneği ortaya çıkmış, yaptığı paylaşımlarla bir anda sosyal medya fenomeni olmuştur. On binlerin takip ettiği sayfasında çeyiz, sunum, yemek tarifleri, evlilik ve ilişkiler hakkında yazmakta takipçilerine kanaat önderliği yapmaktadır.

     SADİ CELİL CENGİZ (RAFET DOĞAN)

     Suna ve Saniye'nin abisi, atsan atılmaz satsan satılmaz, faydasız bir girişimcidir. Sürekli başını derde sokar. Tatlı dili ve laf kalabalığıyla insanları etkisi altına almayı başarsa da bir süre sonra altından muhakkak bir çapanoğlu çıkar. Kısa yoldan para kazanmaya çalışırken çoğunlukla elinde avucunda ne varsa kaybeder. Bu girişimci tavrı yüzünden hiçbir zaman başı dertten kurtulmaz.

     GONCA SARIYILDIZ (HANDE EYMEN)

     Güzel, alımlı, havalı, girdiği her ortamda gözleri üzerine çeken etkileyici bir kadındır. Kayra Gözlük 'ün ortaklarından biridir. Ön yargılı bir insandır. Birini sevmiyorsa ağzıyla kuş tutsa Hande'ye yaranamaz. Nejat'la çok yakın arkadaş olmasına rağmen, Hande aslında arkadaşlıktan daha fazlasını istemektedir. Nejat'ın ise hayatında kızından bir başkasına yer olmadığını bildiğinden, yavaş yavaş Nejat'ın hayatına sızmaya, Kayra'ya kendini sevdirmeye çalışmaktadır. Bir gün mutlaka Nejat'ı elde edeceğinden emindir.

     ALİ YOĞURTCUOĞLU (SERKAN DEMİR)

     Nejat'ın en yakın arkadaşı ve Kayra Gözlük 'ün ortağıdır. İçten, samimi, neşeli, çapkın, şeytan tüyü olan, eğlenceli, rahat, çocuk ruhlu bir adamdır. Zengin bir ailede, hayatı boyunca zorluk çekmeden büyümüştür. Hayatına çok kadın girmiştir Serkan'ın ancak gerçek anlamda aşık olmamıştır bugüne kadar... Hayatında ilk defa platonik bir aşkın pençesine düşen Serkan'ın yardımına ise biricik asistanı Burcu koşacaktır.

       SEDA TÜRKMEN (BURCU EREN)

       Suna'nın en yakın arkadaşı, sırdaşı... Aynı mahallede, beraber oynayarak büyümüş Burcu ve Suna. Ardından aynı okullarda okumuş ve sonucunda da aynı yerde çalışmaya başlamışlar. Arkadaştan çok kardeş gibiler... Sıcak, hayalperest, şen şakrak, naif, uçarı bir kızdır Burcu. Suna'nın Nejat Yılmaz ile kesişen yolları Burcu'yu da etkileyecek ve hayatının değişmesine neden olacaktır.

       CEM ZEYNEL KILIÇ (HAYRİ HİÇDURMAZ)

       Nejat'ın her işine koşturan, onunla ve Kayra'yla birlikte yaşayan çalışanı, evin her şeyidir. Eğlenceli, iş bitirici, becerikli ve saygılıdır. Kayra, Hayri'nin tatlı baş belası, Hayri ise Kayra'nın bir numaralı kankasıdır! Nejat ile Hayri'nin dostluğu çok eskiye dayanır. Hayri, bütün hikayeye en hakim olan ve Kayra'nın annesi Aylin'i tanıyan tek kişidir.